ΙΩΑΝΝΗΣ ΖΑΡΤΑΛΟΥΔΗΣ
«Άσπρα καράβια τα όνειρά μας…»
Ο Υπεύθυνος, ο “κ. Γιαννης”, ο αδελφός, ο φίλος…
Μας έδειξε πώς είναι να είσαι ρεαλιστής αλλά και ονειροπόλος, να μπαίνεις μπροστά αλλά και να μένεις ο έσχατος, να έχεις αρχοντιά αλλά και να υπηρετείς με υπομονή…
Την επόμενη Κυριακή 10/12/2023, στις 18.30′, στην Αίθουσα του “Αποστόλου Παύλου” (Καρύτση 14), η Οργανωτική Επιτροπή φίλων και συνεργατών του μας προσκαλεί σε μια εκδήλωση μνήμης ενός ανθρώπου του Θεού, που άφησε το στίγμα του σιωπηλά και ανεξίτηλα σε εκατοντάδες ανθρώπους για πολλές δεκαετίες…
![](https://www.xfe.gr/wp-content/uploads/2023/12/prosklisi-ekdilosi-ioanni-zartaloudi-2023-1024x708.jpg)